Kontaktuj mne a dej mi vědět.

Zpětná vazba (a to i ta nevyžádaná) je vždy super. A to myslím naprosto vážně. Samozřejmě, občas to naštve, ale je to dar, který můžeme přijmout a nebo jednoduše odmítnout. Navíc, člověka potěší, když ví, že nepíše jenom do zdi, ale občas i někdo zabloudí na web, a dokonce má chuť dát vědět o tom, že na webu byl. Že to zanechalo nějaký dojem a stojí mu to za to, že dá o svém dojmu vědět. A že se mu něco líbilo a nebo naopak… něco se mu nelíbilo a mohlo by to být trochu jinak.

Nemám patent na rozum, natož na ten univerzální, a budu rád za každou zpětnou vazbu, pochvalu i podnět ke zlepšení. Nemůžu samozřejmě slíbit, že se budu vším řídit, ale pokud mi to bude dávat smysl, a navíc to nebude o tom, že bych musel předělat celý web, tak se pokusím reflektovat v další práci.

Budu rád za připomínky, doplnění, užitečné odkazy a zkušenosti s tím, jak vám osobně věci fungují, abychom mohli vybudovat postupně web, který bude opravdu užitečným zdrojem informací pro všechny, co chtějí v řízení lidských zdrojů něco velkého.

Nechci z HRM Handbook budovat žádnou online komunitu, a proto tu není žádné diskuzní fórum. Jako jediný kontakt se nabízí starý a dobrý email. Protože nechci, aby mi schránku zaplavily tuny spamu (což se nakonec stejně stane), tak je tu obrázek, na kterém kontaktní email je.

Jak mne kontaktovat. Email pořád funguje nejlépe.
Kontaktní email pro HRM Handbook

Není žádný důvod přemýšlet, jestli vykat nebo tykat. Cokoliv, co bude alespoň elementárně gramaticky v pořádku, je akceptovatelné. Mimochodem, za tykání budu asi radši, budu si připadat o trochu mladší. Nejsem univerzitní profesor, tak mi na titulech nezáleží.

Opravdu, budu se těšit na jakoukoliv zprávu. Neslibuju, že všem odpovím, ale budu se snažit napsat alespoň pár slov. A jako vždy - jít k jádru pudla je super, protože to šetří čas.